افتتاح و شارژ حساب در بروکر FXCC و اجاره سرور مجازی (VPS)

افتتاح حساب:

جهت استفاده از سرویس کپی تریدینگ شما نیاز به داشتن یک حساب کاربری در بروکر FXCC دارید.

لطفا از لینک زیر جهت افتتاح حساب استفاده نمایید. توجه بفرمایید که این لینک IB بروکر نمیباشد. بدین معنی که هیچ کمیسیونی بابت تریدهای شما به ما تعلق نمیگیرد. افتتاح حساب با استفاده از این لینک به منظور کنترل سروریس کپی تریدینگ میباشد.

در صورتی که از قبل در بروکر FXCC دارای حساب کاربری میباشید، لطفا مجددا از طریق لینک ریفرال ما جهت افتتاح حساب کاربری جدید برای خودتان اقدام نکنید زیرا FXCC بعنوان Duplicate account آن را تشخیص داده و به ما اعلام میکند که مورد تایید ما نمیباشد.

در صورتی که از قبل در بروکر FXCC دارای حساب کاربری میباشید، میتوانید حساب کاربری جدیدی به نام یکی از اعضای خانواده خود افتتاح کنید و از آن حساب برای استفاده از سرویس کپی تریدینگ ما استفاده نمایید.

در حال حاضر از ارایه خدمات به مشتریان ساکن کشورهای اروپایی معذوریم. لذا این افراد میتوانند از طریق افتتاح حساب به نام یکی از بستگان خود در ایران از سرویس کپی تریدینگ ما استفاده نمایند.

قبل از اینکه روی لینک زیر کلیک کنید، لطفا از VPN با IP کشورهای غیر اروپایی و آمریکا استفاده نمایید. در غیر اینصورت قادر به افتتاح حساب نخواهید بود. سپس روی لینک زیر کلیک کنید:

https://www.fxcc.com/open-account?plid=84c5ab80-cff4-4af5-95e7-34c477e1e334

پس از کلیک روی لینک وارد صفحه زیر میشوید. لطفا اطلاعات لازم را تکمیل و سپس روی گزینه Open account کلیک کنید.

سپس وارد ایمیل خود شوید و ایمیلی با عنوان Email Verification که از طرف FXCC برای شما ارسال شده است را باز کنید. در این ایمیل روی گزینه Confirm Email Address کلیک کنید.

همچنین ایمیل دیگری با عنوان Live Account Login Details برای شما از طرف FXCC ارسال شده است که حاوی اطلاعات حساب شما میباشد. جهت استفاده از سرویس کپی تریدینگ ما نیاز به MT4 Login و Password اکانت Meta trader شما داریم که در این ایمیل برای ارسال شده است.


سپس وارد صفحه زیر میشوید. در این صفحه روی گزینه "Complete profile" کلیک کنید.

سپس وارد صفحه زیر میشوید. در قسمت بالای صفحه زیر قسمت General Setting، اطلاعات لازم شامل آدرس، شماره تلفن، تاریخ تولد و شماره پاسپورت یا شماره کارت ملی خود را وارد کنید. دقت بفرمایید که آدرسی که وارد میکنید باید با آدرسی که در مدرک مربوط به محل سکونت شما (توضیحات در قسمت پایینتر این صفحه) نوشته شده یکسان باشد.

همچنین در قسمت پایینی صفحه اطلاعات لازم را تکمیل نمایید:

اطلاعات را save کنید. سپس با توجه به عکس پایین، وارد قسمت Document Verification شوید. زیر قسمت Personal Identification تصویر مدرک شناسایی خود که میتواند پاسپورت یا کارت ملی باشد را آپلود کنید. جهت ارسال کارت ملی نیازی به ترجمه آن نمیباشد.

زیر قسمت Proof of Residence، تصویر مدرکی که شامل نام و نام خانوادگی شما و آدرس محل سکونت شما باشد را آپلود کنید. لازم به ذکر است که نیازی به ترجمه مدرک نمیباشد. در صورتی که از قبض آب و برق و تلفن استفاده میکنید، تاریخ صدور قبض باید در 6 ماه اخیر باشد. با توجه به اینکه قبوض آب و برق و تلفن بصورت sms ارسال میشود، میتوانید روی گزینه مربوط به رویت قبض در sms دریافتی کلیک کنید، سپس از صفحه موبایل یک Screenshot گرفته و آن را در سایت آپلود کنید. همچنین میتوانید از مدارک دیگری مانند سند موبایل، سند ماشین و یا بیمه نامه ماشین که آدرس محل سکونت شما در آن ذکر شده است استفاده کنید.

پس از تکمیل اطلاعات، 1-2 روز منتظر بمانید تا FXCC حساب کاربری شما را تایید کند. پس از تایید حساب کاربری، ایمیلی با عنوان Your account has been verified دریافت خواهید کرد.

نکته مهم: با توجه به اینکه بروکر FXCC به حساب شما 100% بونس (غیر قابل برداشت) تا سقف 2000 دلار آمریکا اضافه میکند، در صورتی که مبلغ سرمایه گذاری شما بیشتر از 2500 دلار آمریکا میباشد به شما توصیه میکنیم که پول خود را به مبالغ حداقل 2000 دلاری تقسیم کنید و برای هر 2000 دلار یک حساب جدید در بروکر FXCC  بسازید. لطفا توجه بفرمایید که اکانتها باید تحت نام افراد مختلف ساخته شوند. در نتیجه به ازای هر اکانت شما نیاز به مدارک جدید و ایمیل جدید به نام شخص ثبت نام کننده دارید. بطور مثال اگر مبلغ سرمایه گذاری شما 7200 دلار آمریکا میباشد، این پول را به 3 قسمت 2400 دلاری تقسیم کنید و 3 حساب کاربری به نام 3 نفر (بعنوان مثال مادر، پدر، خواهر) بسازید و هر حساب را به اندازه 2400 دلار شارژ کنید. به این ترتیب بروکر به هر اکانت مبلغ 2000 دلار آمریکا بعنوان بونس اضافه میکند که باعث بالا رفتن equity هر حساب شده و در نتیجه سود شما در هر ترید بالاتر خواهد بود. بر این نکته تاکید میکنیم که هر اکانت باید با مدارک و ایمیل جدید به اسم آن شخص و از طریق لینک ریفرال ما ساخته شود.

پس از تایید اکانت شما توسط FXCC، لطفا user id خود را از طریق ایمیل و واتساپ با شماره (0014165594502) به ما اعلام کنید تا پس از تایید ما، اقدام به شارژ حساب خود نمایید. لطفا تا قبل از دریافت تایید ما، اقدام به شارژ حساب خود نکنید زیرا در صورتی که اکانت شما از طریق لینک ریفرال ما ساخته نشده باشد، از ارایه سرویس کپی تریدینگ به شما معذوریم.


شارژ حساب:

پس از تایید حساب شما توسط بروکر FXCC و همچنین تایید ما، اقدام به شارژ حساب خود کنید. در صورتی که ساکن ایران هستید تنها میتوانید از طریق ارزهای دیجیتال (Crypto) حساب خود در بروکر FXCC را شارژ کنید.

بدین منظور وارد حساب کاربری خود شوید و روی گزینه Deposit در سمت چپ صفحه کلیک کنید.

سپس روی گزینه Crypto کلیک کرده و مقداری (به دلار آمریکا) که تمایل به شارژ حساب دارید را در قسمت Amount بنویسید و از قسمت Currency گزینه USD را انتخاب کنید.

سپس وارد صفحه زیر میشوید. در این صفحه ارزهای مختلفی که مورد قبول بروکر FXCC میباشد نوشته شده است. در صورتی که در ایران زندگی میکنید معمولا میتوانید از Tether ERC-20 و Tether TRC-20 برای انتقال ارز استفاده کنید. لازم به ذکر است که شارژ اکانت از طریق Tether TRC-20 دارای هزینه انتقال بسیار کمتری نسبت به Tether ERC-20 میباشد. پس از انتخاب ارز، روی Continue کلیک کنید.

سپس وارد صفحه زیر میشوید. در این صفحه بسته به انتخاب شما در صفحه قبل، آدرس کیف پول ارز دیجیتال مورد نظر متعلق به بروکر FXCC به شما نشان داده میشود. این آدرس رو کپی کنید.

جهت انتقال ارز دیجیتال به این آدرس میتوانید از صرافیهای آنلاین استفاده کنید. دقت نمایید که آدرس کیف پول ارزهای دیجیتال مختلف با هم متفاوت میباشد.

 پس از انتقال پول به آدرس کیف پول بروکر، معمولا بلافاصله تا حداکثر 1 روز کاری پول به حساب شما در بروکر FXCC منتقل میشود که میتوایند آن را چک کنید. 

پس از شارژ حساب خود در بروکر، از طریق ایمیل (info@copytradingwithhrn.com) به ما اطلاع دهید.


اجاره سرور مجازی (VPS):

با توجه به اینکه جهت استفاده از سرویس کپی تریدینگ به یک سرور مجازی نیاز دارید، جهت اجاره سرور مجازی میتوانید از سایتهای مختلف ایرانی اقدام نمایید. لطفا برای مدت 1 ماه یک سرور مجازی خارجی (ترجیحا در آلمان یا فنلاند) با حداقل مشخصات زیر اجاره کنید. لطفا به هیچ وجه سرور مجازی ایرانی تهیه نکنید.

سیستم عامل Windows

CPU=2vCPU 4.2GHz

Ram=4GB

Hard=40GB

جهت اجاره این سرور مجازی میتوانید از وبسایت زیر اقدام نمایید:

https://blueserver.ir/vps

پس از کلیک روی لینک بالا وارد صفحه زیر میشوید. لطفا "خرید VPS آلمان" را انتخاب کنید. 

سپس سرور مجازی مشخص شده در تصویر زیر را انتخاب، روی گزینه "سفارش" کلیک کنید و در مراحل بعدی خریداری کنید.

پس از انجام مراحل خرید، معمولا در کمتر از 1 ساعت مشخصات سرور مجازی خریداری شده برای شما از طریق ایمیل ارسال خواهد شد. لطفا آن ایمیل را به آدرس ایمیل ما (info@copytradingwithhrn.com) فوروارد نمایید تا عملیات نصب نرم افزار Meta trader بر روی سرور مجازی و اتصال حساب شما به حسابهای خودمان را انجام دهیم تا کار روی حساب شما را شروع کنیم.