فرم درخواست استفاده از سرویس کپی تریدینگ


در این سرویس، سرمایه گذار میتواند به مدت 1 ماه از سرویس کپی تریدینگ ما استفاده نماید. جهت استفاده از این سرویس به موارد زیر توجه فرمایید:

* استفاده از این سرویس برای عموم آزاد میباشد.

* حداقل و حداکثر مبلغ سرمایه گذاری 2000 و 100،000 دلار آمریکا میباشد.

* در سیستم کپی تریدینگ، سرمایه گذار شخصا تریدی انجام نداده، بلکه کنترل کامل تریدها توسط ما انجام میشود.

* مقدار بهینه سود حساب سرمایه گذار معادل 15-30% مبلغ سرمایه گذاری پیش بینی میشود که ممکن است با توجه به شرایط بازار سود حساب کمتر از این مقدار باشد.

* در صورت سرمایه گذاری کمتر 30،000 دلار، 50% سود حساب متعلق به سرمایه گذار و 50% سود حساب متعلق به ما میباشد. در صورت سرمایه گذاری 30،000 تا 60،000 دلار، 60% سود حساب متعلق به سرمایه گذار و 40% سود حساب متعلق به ما میباشد. در صورت سرمایه گذاری 60،000 تا 100،000 دلار، 70% سود حساب متعلق به سرمایه گذار و 30% سود حساب متعلق به ما میباشد. 

* با توجه به اینکه ما قادر به برداشت سود ماهیانه خود از حساب سرمایه گذار نمیباشیم، 7% مبلغ سرمایه گذاری (بعنوان حق الزحمه ما) علی الحساب بصورت تتر در ابتدا از سرمایه گذار دریافت میشود. پس از پایان مدت قرارداد (یک ماه)، بر اساس سود حساب سرمایه گذار، مبلغ سود ما محاسبه میشود. در صورتی که سود ما کمتر از 7% مبلغ سرمایه گذاری باشد، مابه التفاوت مبلغ طی 48 ساعت به سرمایه گذار عودت داده میشود و در صورتی که سود ما بیش از 7% مبلغ سرمایه گذاری باشد، سرمایه گذار موظف است تا مابه التفاوت مبلغ را طی 48 ساعت به حساب ما واریز نماید.

* در صورتی که سود حساب سرمایه گذار در یک ماه کمتر از 5% باشد، مبلغ حق الزحمه در پایان یک ماه به سرمایه گذار عودت داده میشود.

* در این سرویس طی مدت یک ماه، ما بصورت روزانه یک یا چند معامله روی حساب سرمایه گذار انجام میدهیم که توسط سرمایه گذار قابل مشاهده میباشد. با توجه به اینکه هیچ بازار مالی بصورت 100% قابل پیشبینی نیست، بسته به شرایط بازار ممکن است که در بعضی روزها نه تنها هیچ سودی به سرمایه گذار تعلق نگیرد بلکه مجموع تریدها با ضرر همراه باشد. لذا استفاده از این سرویس منوط به قبول این موضوع توسط سرمایه گذار میباشد.

* با توجه به اینکه هیچ بازار مالی بصورت 100% قابل پیشبینی نیست، امکان ضرر روی حساب سرمایه گذار در پایان مدت زمان استفاده از این سرویس  وجود دارد. لذا استفاده از این سرویس منوط به قبول این موضوع توسط سرمایه گذار میباشد. لذا توصیه ما این است که با همه سرمایه خود یا با سرمایه ای که از طریق وام یا قرض بدست آورده اید وارد سرویس کپی تریدینگ (و بطور کلی تریدینگ) نشوید، و سود خود را در پایان هر قرارداد برداشت نمایید.

* درصورت ضرر حساب سرمایه گذار در پایان مدت زمان استفاده از این سرویس، تنها مبلغ حق الزحمه دریافتی به سرمایه گذار عودت داده میشود و هیچ مبلغی بابت خسارت به سرمایه گذار پرداخت نخواهد شد.

* در صورتی که سرمایه گذار در طول مدت زمان استفاده از این سرویس ضرر برابر و یا بیش از 10% بالانس حساب خود را مشاهده نماید میتواند از ادامه استفاده از این سرویس انصراف داده و تنها مبلغ حق الزحمه دریافتی به سرمایه گذار عودت داده میشود.

* به منظور جلوگیری از ریسک احتمال قطعی برق و اینترنت، سرمایه گذار باید در مدت استفاده از سرویس کپی تریدینگ، یک سرویس VPS با قیمتی حدودا 400،000 تومان اجاره کرده، یک حساب Live به نام خود نزد بروکر FXCC (جهت ورود به سایت این بروکر از IP غیر از کشورهای اروپایی استفاده کنید) از طریق لینک ریفرال ما افتتاح، حساب خود را شارژ و نرم افزار Meta trader 4 را از طریق VPS نصب نماید. لازم به ذکر است که با توجه به نیاز به هماهنگی های این سرویس، تنها متقاضیانی که از طریق لینک ریفرال ما در این بروکر ثبت نام کنند امکان استفاده از این سرویس را دارند. پس از خرید این سرویس، مشاوره رایگان جهت اجاره VPS، افتتاح و شارژ حساب به متقاضیان ارایه خواهد شد. 

* دلیل انتخاب بروکر FXCC رگوله بودن این بروکر، اسپرد بسیار پایین ، عدم شارژ کمیسیون بر تریدهای انجام شده، ارائه 100% بونوس روی سرمایه در اولین پرداخت (تا سقف 2000 دلار) به کاربران جدید و ارایه خدمات به ایرانیان (جهت ورود به سایت این بروکر از IP غیر از کشورهای اروپایی استفاده کنید) میباشد.

* کنترل حساب سرمایه گذار از طریق Expert Advisor (EA) صورت میگیرد که بر روی نرم افزار متاتریدر سرور مجازی نصب خواهد شد. لذا سرمایه گذار نیاز به ارایه username و password حساب کاربری Meta trader خود به ما دارد. در نتیجه ما تنها قادر به انجام معاملات روی حساب سرمایه گذار میباشیم. لذا کنترلی بر واریز به و یا برداشت وجه از حساب سرمایه گذار نداریم.

* علاوه بر ارسال تریدها از حساب مادر (حساب ما) به حساب سرمایه گذار، انجام معاملات از طریق اتصال همزمان به سرور مجازی (VPS) توسط ما کنترل میشود. لذا درطول استفاده از این سرویس سرمایه گذار نباید وارد سرور مجازی خود شود. سرمایه گذار میتواند در این مدت، انجام معاملات را از طریق نرم افزار Meta trader نصب شده روی کامپیوتر و یا تلفن همراه شخصی خود رصد نماید.

* معاملات در 4-5 روز هفته، در بازار فارکس و طلا و نقره روی حساب سرمایه گذار انجام خواهد شد. بسته به شرایط بازار ممکن است که در بعضی روزها هیچ معامله ای روی حساب سرمایه گذار صورت نگیرد.

* به منظور مدیریت سرمایه و جلوگیری از تداخل معاملات، اعمال تغییرات حین انجام معاملات ما یا انجام معاملات دیگر روی این حساب توسط سرمایه گذار یا دیگران ممنوع میباشد و در صورت مشاهده، ارایه این سرویس به سرمایه گذار متوقف شده و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

* به منظور جلوگیری از تداخل در معاملات، واریز به یا برداشت وجه از حساب سرمایه گذار نزد بروکر توسط سرمایه گذار تا پایان استفاده از این سرویس ممنوع میباشد. در صورت مشاهده این موارد، ارایه این سرویس به سرمایه گذار متوقف شده و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

* پس از پایان مدت قرارداد، سرمایه گذار میتواند درصورت تمایل، قراردادی جدیدی با ما منعقد نماید. در صورت تمایل به تمدید سرویس، سرمایه گذار میتواند سود ماه گذشته را برداشت و یا در صورت تمایل به سرمایه خود اضافه نماید.

* لازم به ذکر است که استفاده از این سرویس منوط به قبول همه شرایط بالا از طرف سرمایه گذار میباشد.

*ّ در صورت قبول شرایط بالا، فرم درخواست سمت راست را تکمیل و ارسال نمایید. ارسال درخواست به معنی قبولی آن نمیباشد. بر اساس اطلاعات تکمیل شده در این فرم توسط متقاضی، طی 72 ساعت پس از دریافت درخواست (بغیر از روزهای شنبه و یکشنبه)، قبولی و یا عدم قبولی درخواست را از طریق ایمیل (احتمال ورود ایمیل ارسالی ما به فولدر اسپم ایمیل وجود دارد) به متقاضی اطلاع داده خواهد شد. در صورت عدم قبولی درخواست، درخواستهای مجدد پذیرفته نخواهد شد.

* در صورت قبول درخواست، فرم قرارداد برای متقاضی ارسال شده و به متقاضی 1 هفته جهت افتتاح و شارژ حساب، اجاره VPS و پرداخت حق الزحمه ما زمان داده میشود. در صورتی که متقاضی طی این مدت اقدام ننماید، درخواست اولیه متقاضی (فرم تکمیل شده در این صفحه) لغو شده، و درخواستتهای مجدد متقاضی مورد قبول قرار نخواهد گرفت.

* کار روی حساب سرمایه گذار از روز دوشنبه بعد از انجام مراحل لازم (شامل افتتاح و شارژ حساب، اجاره VPS و پرداخت حق الزحمه ما) شروع خواهد شد.  • {{value}}
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
کد ملی یا شماره پاسپورت را بنویسید. کد ملی یا شماره پاسپورت را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره موبایل (WhatsApp) را بنویسید. شماره موبایل (WhatsApp) را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
آدرس پستی را بنویسید. آدرس پستی را کوچک‌تر از 1000 حرف بنویسید.
وضعیت تاهل را انتخاب کنید.
آیدی اینستاگرم را بنویسید. آیدی اینستاگرم را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
میزان تحصیلات را انتخاب کنید.
شغل را بنویسید. شغل را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
درآمد ماهیانه (دلار آمریکا) را بنویسید. درآمد ماهیانه (دلار آمریکا) را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
مبلغ سرمایه گذاری (دلار آمریکا)-حداقل 2000 دلار آمریکا را بنویسید. مبلغ سرمایه گذاری (دلار آمریکا)-حداقل 2000 دلار آمریکا را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
تصویر کارت ملی یا پاسپورت را انتخاب کنید.
انتخاب این گزینه اجباری است.

کمی صبر کنید...