سوالات متداول

- آیا کپی تریدینگ را از طریق حسابهای پم ارایه میکنید؟

پاسخ: نه. ما از حسابهای پم استفاده نمیکنیم! کپی تریدینگ از طریق حسابهای پم اشکالات زیادی دارد و متاسفانه سوءاستفاده های زیادی در این زمینه توسط افراد انجام میشود. ما کپی تریدینگ را بصورت ارسال مستقیم تریدها روی اکانت شما انجام میدهیم. بدین ترتیب تریدها قطعا به درستی و به موقع روی حساب شما کپی میشود.


- معاملات را در چه بازارهایی انجام میدهید؟

پاسخ: معاملات در بازارهای فارکس و طلا و نقره انجام میشود.


- آیا من هم میتوانم همزمان با شما روی اکانت خودم ترید کنم؟

پاسخ: نه. بدلیل اختلال در معاملات به هیچ وجه نباید خودتان روی اکانت تریدی انجام دهید. در صورت انجام این کار، سرور ما این موضوع رو تشخیص داده و ادامه سرویس به شما متوقف میشود.


- آیا امکان قرارداد بلند مدت وجود دارد؟

پاسخ: نه. در حال حاضر قراردادها بصورت ماه به ما تمدید میشود.


- در صورتی که اینترنت من قطع شود، آیا تریدهای شما کپی میشود؟

پاسخ: بدلیل اینکه ارسال تریدها روی سرور مجازی (VPS) خارج از کشور انجام میشود و اینترنت VPS خارجی هیچگاه قطع نمیشود، شما نیازی به اینترنت ایران برای استفاده از سرویس کپی تریدینگ ما ندارید.


- آیا تریدهایی که انجام میدهید برای من جنبه آموزشی نیز دارد؟

پاسخ: نه. شما امکان یادگیری استراتژی های تریدها را فقط با مشاهده آنها ندارید. برای اینکه استراتژی استفاده شده در تریدهای ما را فرا بگیرید، میتوانید در دوره های آموزشی گروهی یا خصوصی ما شرکت کنید.


- آیا میتوانم در طول مدت قرارداد مبلغ سرمایه گذاری را بیشتر کنم؟

پاسخ: نه، تنها در هنگام تمدید قرارداد امکان افزایش یا کاهش سرمایه وجود دارد.


- آیا امکان سرمایه گذاری با مبالغ کمتر از 2500 دلار وجود دارد؟

پاسخ: نه. در حال حاضر حداقل مبلغ سرمایه گذاری 2500 دلار آمریکا میباشد.


- آیا میتوانم با حساب دمو از خدمات شما استفاده کنم؟

پاسخ: نه. تنها امکان استفاده از سرویس کپی تریدینگ ما با حساب های Real وجود دارد.


- آیا میتوانم از بروکر دیگری غیر از بروکر شما برای سرویس کپی تریدینگ استفاده کنم؟

پاسخ: نه. قیمت و اسپرد در بروکرهای مختلف متفاوت هست. در نتیجه امکان ارایه سرویس کپی تریدینگ با بروکر دیگری غیر از بروکر ما وجود ندارد.


- پس از ورود به سایت بروکر FXCC به من پیغامی نشان داده میشود که این بروکر به ایرانیان خدمات ارایه نمیکند. درست هست؟

پاسخ: این بروکر به ایرانیان خدمات ارایه میکند. برای ورود به سایت این بروکر باید از فیلترشکن با IP غیر از کشورهای اروپایی استفاده نمایید. در این صورت میتوانید به راحتی با مدارک ایرانی خود در این بروکر حساب افتتاح کنید.


- با توجه به ملیت ایرانی ما، امکان واریز و برداشت از بروکر فارکس مورد نظر شما وجود دارد؟

پاسخ: بله، تا بحال ما و مشتریان ما بدون هیچ مشکلی بیش از 2 ملیون دلار به حساب این بروکر واریز و برداشت داشته ایم. بروکر FXCC یک بروکر رگوله هست، در نتیجه پول شما در این بروکر تضمین شده است و جای نگرانی نیست.


- بعد ار عقد قرارداد، در مورد باز کردن و شارژ حساب نزد بروکر فارکس و اجاره VPS راهنمایی میکنید؟

پاسخ: بله، همه اطلاعات با جزییات کامل در اختیار شما قرار خواهد گرفت.


- من هیچ چیزی از کامپیوتر نمیدونم. میتوانم از خدمات کپی تریدینگ شما استفاده کنم؟

پاسخ: بله. شما به هیچ دانش کامپیوتر نیازی ندارید. کلیه کارها توسط تیم ما انجام میشود.


- من نه کامپیوتر دارم، نه اینترنت. میتوانم از خدمات کپی تریدینگ شما استفاده کنم؟

پاسخ: برای استفاده از سرویس کپی تریدینگ به اینترنت و کامپیوتر شخصی نیازی ندارید. شما تنها باید یک سرور مجازی خارجی (با قیمتی حدودا 8 دلار آمریکا در ماه) اجاره کنید که نقش کامپیوتر و اینترنت را دارد. سایتهای ایرانی متعددی وجود دارند که سرورهای مجازی در کشورهای مختلف را در کمتر از 15 دقیقه به شما تحویل میدهند. اطلاعات لازم درباره اجاره سرور مجازی بعد از عقد قرارداد برای شما ارسال خواهد شد.


- من از قبل در بروکر شما دارای حساب کاربری میباشم. آیا امکان دارد با همان حساب از سرویس کپی تریدینگ شما استفاده کنم؟

پاسخ: نه. برای استفاده از سرویس کپی تریدینگ ما باید یک حساب جدید از طریق لینک ریفرال ما بسازید. افتتاح حساب از طریق لینک ریفرال ما به منظور کنترل ارایه این سرویس میباشد. در صورتی که از قبل در این بروکر دارای حساب هستید میتوانید با استفاده از لینک ریفرال ما حساب کاربری جدید به نام یکی از اعضای خانواده خود افتتاح کرده و سپس از سرویس کپی تریدینگ ما استفاده نمایید. در صورتی که شما حساب دیگری به نام خودتان از طریق لینک ریفرال ما باز کنید، بروکر به عنوان Duplicate account متوجه شده و ما خدماتی به شما ارایه نخواهیم کرد.


- آیا امکان داره معاملاتی که شما روی حساب من انجام میدهید رو ببینم؟

پاسخ: بله. شما میتوانید از طریق نصب نرم افزار Meta trader روی کامپیوتر و یا اپلیکیشن Meta trader روی موبایل، همه معاملاتی که ما روی حسابتان انجام میدهیم را مشاهده نمایید.


- آیا شما امکان برداشت پول از حساب من نزد بروکر فارکس رو دارید؟

پاسخ: نه! شما فقط شماره کاربری و پسورد حسابتان در نرم افزار Meta trader را برای انجام معاملات در اختیار ما قرار میدهید. در نتیجه ما فقط امکان انجام معاملات روی حساب شما را داریم. به علت نداشتن رمز عبور حساب شما در سایت بروکر، ما امکان واریز یا برداشت وجه از حساب شما را نداریم.


- آیا بعد از ارسال درخواست برای استفاده از سرویس کپی تریدینگ، حتما درخواست من را قبول میکنید؟

پاسخ: نه! ارسال درخواست به معنی قبولی آن نمیباشد. بر اساس اطلاعات تکمیل شده در فرم درخواست توسط شما، طی 72 ساعت پس از دریافت درخواست (بغیر از روزهای شنبه و یکشنبه)، قبولی و یا عدم قبولی درخواست از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد. در صورت عدم قبولی درخواست، درخواستهای مجدد پذیرفته نخواهد شد.