کمک بلاعوض


* این سرویس به منظور کمک به افراد کم درآمد جامعه میباشد. تنها افرادی که شامل یکی از دسته های زیر باشند میتوانند از این سرویس استفاده نمایند. لذا در صورتی که جزء یکی از دسته ای زیر نمیباشید، از ارسال درخواست خودداری نمایید.

  - مردان متاهل دارای حداقل 1 فرزند که درآمد ماهیانه آنها کمتر از 10 ملیون تومان میباشد و در مسکن اجاره ای سکونت دارند.

 - بانوان مجرد با درآمد ماهیانه کمتر از 5 ملیون تومان

* استفاده از این سرویس تنها برای یک بار امکان پذیر بوده و قابل تمدید نمیباشد.

* ظرفیت پذیرش این سرویس 30 نفر در هر ماه میباشد.

* در این سرویس، متقاضی میتواند به مدت 2 ماه از سرویس کپی تریدینگ ما بصورت کاملا رایگان و با سرمایه ما استفاده نماید. جهت استفاده از این سرویس به موارد زیر توجه فرمایید:

* در این سرویس ما به نام متقاضی یک اکانت در بروکر FXCC با مبلغ 150-200 دلار آمریکا افتتاح میکنیم و در طول 2 ماه روی این اکانت بصورت روزانه معاملات مختلفی در بازار فارکس انجام میدهیم که سود آن بطور کامل متعلق به متقاضی میباشد. لذا متقاضی هیچ هزینه ای جهت استفاده از این کمک بلاعوض پرداخت نخواهد کرد.

* مقدار بهینه سود حساب متقاضی در مدت این 2 ماه متغیر میباشد.

* کلیه معاملاتی که روی حساب افتتاح شده به نام متقاضی انجام میشود از طریق لینک Myfxbook اکانت توسط متقاضی قابل مشاهده میباشد. با توجه به اینکه هیچ بازار مالی بصورت 100% قابل پیشبینی نیست، بسته به شرایط بازار ممکن است که در بعضی روزها نه تنها هیچ سودی به سرمایه گذار تعلق نگیرد بلکه مجموع تریدها با ضرر همراه باشد.

* بر خلاف استفاده عمومی از سرویس کپی تریدینگ که سرمایه گذار موظف به اجاره سرور مجازی (VPS) با قیمتی حدودا 400،000 تومان در ماه میباشد، در این طرح کمک بلاعوض نیازی به این کار توسط متقاضی نبوده و حساب سرمایه گذار بر روی سرورهای مجازی ما قرار خواهد گرفت.

* با توجه به اینکه اکانت با سرمایه ما افتتاح میشود، username و password حساب کاربری در اختیار متقاضی قرار نخواهد گرفت.

* معاملات در 4-5 روز هفته، در بازار فارکس و طلا روی حساب سرمایه گذار انجام خواهد شد. بسته به شرایط بازار ممکن است که در بعضی روزها هیچ معامله ای روی حساب سرمایه گذار صورت نگیرد.

* پس از پایان مدت 2 ماه، سود اکانت (قابل مشاهده توسط متقاضی) به حساب متقاضی واریز خواهد شد و ما اصل سرمایه دلاری خود را برداشت خواهیم کرد و اکانت متقاضی نزد بروکر مورد استفاده نخواهد گرفت.

* لازم به ذکر است که استفاده از این سرویس منوط به قبول همه شرایط بالا از طرف سرمایه گذار میباشد.

*ّ در صورت قبول شرایط بالا، فرم درخواست سمت راست را تکمیل و ارسال نمایید. ارسال مدارک درخواستی جهت بررسی درخواست متقاضی الزامی میباشد. عدم ارسال هر یک از این مدارک منجر به عدم بررسی درخواست متقاضی خواهد شد. لازم به ذکر است که تصویر اسکن شده مدارک مورد قبول میباشد و عکسهای گرفته شده با موبایل مورد بررسی قرار نخواهد گرفت.

* ارسال درخواست به معنی قبولی آن نمیباشد. بر اساس اطلاعات تکمیل شده در این فرم توسط متقاضی، طی 72 ساعت پس از دریافت درخواست (بغیر از روزهای شنبه و یکشنبه)، قبولی و یا عدم قبولی درخواست را از طریق ایمیل به متقاضی اطلاع داده خواهد شد. در صورت عدم قبولی درخواست، درخواستهای مجدد پذیرفته نخواهد شد.

* در صورت قبول درخواست متقاضی، متقاضی موظف به ارایه مدرکی که نشان دهنده آدرس و نام و نام خانوادگی او باشد (سند موبایل یا قبض آب/برق/تلفن یا سند ماشین یا موتور یا سند یا اجاره نامه خانه یا بیمه نامه ماشین یا موتور یا گزارش حساب بانکی) به ما ارایه دهد. این مدارک تنها به منظور افتتاح حساب کاربری به نام متقاضی در بروکر مورد استفاده قرار میگیرد.  • {{value}}
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
کد ملی یا شماره پاسپورت را بنویسید. کد ملی یا شماره پاسپورت را کوچک‌تر از 10 حرف بنویسید. کد ملی یا شماره پاسپورت را بصورت عدد 10 رقمی و بدون خط تیره بنویسید.
شماره موبایل (WhatsApp) را بنویسید. شماره موبایل (WhatsApp) را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
آدرس پستی را بنویسید. آدرس پستی را کوچک‌تر از 1000 حرف بنویسید.
وضعیت تاهل را انتخاب کنید.
آیدی اینستاگرم را بنویسید. آیدی اینستاگرم را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
میزان تحصیلات را انتخاب کنید.
شغل را بنویسید. شغل را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
درآمد ماهیانه (تومان) را بنویسید. درآمد ماهیانه (تومان) را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
تصویر اسکن شده کارت ملی یا پاسپورت را انتخاب کنید.
تصویر اسکن شده صفحه مشخصات شناسنامه را انتخاب کنید.
تصویر اسکن شده صفحه مشخصات همسر و فرزندان را انتخاب کنید.
تصویر اسکن شده فیش حقوقی یا نامه از کارفرما (در صورتی که مشغول به کار هستید) را انتخاب کنید.
تاریخ را بنویسید. تاریخ را کوچک‌تر از 15 حرف بنویسید. نگارش فیلد تاریخ معتبر نیست. مقدار را مانند نمونه بنویسید: 1403/04/24
انتخاب این گزینه اجباری است.

کمی صبر کنید...