کمک بلاعوض


* این سرویس به منظور کمک به افراد کم درآمد جامعه میباشد. تنها افرادی شامل یکی از دسته های زیر باشند میتوانند از این سرویس استفاده نمایند. لذا در صورتی که جزء یکی از دسته ای زیر نمیباشید، از ارسال درخواست خودداری نمایید.


    - مردان متاهل دارای حداقل 1 فرزند که درآمد ماهیانه آنها کمتر از 10 ملیون تومان میباشد و در مسکن اجاره ای سکونت دارند.

    - بانوانی که از همسر خود جدا شده اند، دارای حداقل 1 فرزند بوده، درآمد ماهیانه آنها کمتر از 10 ملیون تومان میباشد و در مسکن اجاره ای سکونت دارند.


* استفاده از این سرویس تنها برای یک بار امکان پذیر میباشد و به هیچ وجه قابل تمدید نمیباشد.

* ظرفیت پذیرش این سرویس 30 نفر در هر ماه میباشد و پس از تکمیل ظرفیت، ثبت نام متوقف میشود.

* در این سرویس، متقاضی میتواند به مدت 1-2 ماه از سرویس کپی تریدینگ ما بصورت کاملا رایگان استفاده نماید. جهت استفاده از این سرویس به موارد زیر توجه فرمایید:

* در این سرویس متقاضی مبلغ ثابت 110 دلار آمریکا سرمایه گذاری می نماید و ما در طول 1 الی 2 ماه سرویس کاملا رایگان کپی تریدینگ به متقاضی ارایه میدهیم. لذا هیچ کارمزی جهت استفاده از این سرویس از متقاضی دریافت نمیشود.

* مقدار بهینه سود حساب متقاضی معادل 20-40% مبلغ سرمایه گذاری (22-44 دلار آمریکا) پیش بینی میشود که ممکن است با توجه به شرایط بازار سود حساب کمتر از این مقدار باشد.

* در این سرویس طی مدت 1 الی 2 ماه، ما بصورت روزانه یک یا چند معامله روی حساب سرمایه گذار انجام میدهیم که توسط سرمایه گذار قابل مشاهده میباشد. با توجه به اینکه هیچ بازار مالی بصورت 100% قابل پیشبینی نیست، بسته به شرایط بازار ممکن است که در بعضی روزها نه تنها هیچ سودی به سرمایه گذار تعلق نگیرد بلکه مجموع تریدها با ضرر همراه باشد.

* بر خلاف استفاده عمومی از سرویس کپی تریدینگ که هیچ مبلغی بابت جبران خسارت به سرمایه گذاران پرداخت نمیشود، در این طرح کمک بلاعوض، بازگشت اصل سرمایه متقاضی (110 دلار آمریکا) توسط ما تضمین میشود. لذا در صورت ضرر حساب سرمایه گذار پس از 2 ماه، ما ضرر متقاضی را جبران کرده و اصل پول بدون کسر هیچ هزینه ای، به متقاضی عودت داده میشود.

* بر خلاف استفاده عمومی از سرویس کپی تریدینگ که سرمایه گذار موظف به اجاره سرور مجازی (VPS) با قیمتی حدودا 400،000 تومان در ماه میباشد، در این طرح کمک بلاعوض نیازی به این کار توسط متقاضی نبوده و حساب سرمایه گذار بر روی سرورهای مجازی ما قرار خواهد گرفت.

* به منظور استفاده از این کمک بلاعوض، متقاضی باید یک حساب Live به نام خود نزد بروکر FXCC (جهت ورود به سایت این بروکر از IP غیر از کشورهای اروپایی استفاده کنید) از طریق لینک ریفرال ما (بعد از عقد قرارداد برای سرمایه گذار ارسال خواهد شد) افتتاح، و حساب خود را شارژ نمایید. لازم به ذکر است که با توجه به نیاز به هماهنگی های این سرویس، تنها متقاضیانی که از طریق لینک ریفرال ما در این بروکر ثبت نام کنند امکان استفاده از این سرویس را دارند. اطلاعات لازم در این زمینه به متقاضی ارایه خواهد شد.

* دلیل انتخاب بروکر FXCC رگوله بودن این بروکر، اسپرد بسیار پایین ، عدم شارژ کمیسیون بر تریدهای انجام شده، ارائه 100% بونوس روی سرمایه در اولین پرداخت (تا سقف 2000 دلار) به کاربران جدید و ارایه خدمات به ایرانیان (جهت ورود به سایت این بروکر از IP غیر از کشورهای اروپایی استفاده کنید) میباشد.

* کنترل حساب سرمایه گذار از طریق Expert Advisor (EA) صورت میگیرد که بر روی نرم افزار متاتریدر سرور مجازی نصب خواهد شد. لذا سرمایه گذار نیاز به ارایه username و password حساب کاربری Meta trader خود به ما دارد. در نتیجه ما تنها قادر به انجام معاملات روی حساب سرمایه گذار میباشیم. لذا کنترلی بر واریز به و یا برداشت وجه از حساب سرمایه گذار نداریم.

* متقاضی میتواند در این مدت، انجام معاملات را از طریق نرم افزار Meta trader نصب شده روی کامپیوتر و یا تلفن همراه شخصی خود رصد نماید.

* معاملات در 4-5 روز هفته، در بازار فارکس و طلا روی حساب سرمایه گذار انجام خواهد شد. بسته به شرایط بازار ممکن است که در بعضی روزها هیچ معامله ای روی حساب سرمایه گذار صورت نگیرد.

* به منظور مدیریت سرمایه و جلوگیری از تداخل معاملات، اعمال تغییرات حین انجام معاملات ما یا انجام معاملات دیگر روی این حساب توسط سرمایه گذار یا دیگران ممنوع میباشد و در صورت مشاهده، ارایه این سرویس به سرمایه گذار متوقف شده و متقاضی مسئول هر گونه ضرر احتمالی خواهد بود.

* به منظور جلوگیری از تداخل در معاملات، واریز به یا برداشت وجه از حساب سرمایه گذار نزد بروکر توسط سرمایه گذار تا پایان استفاده از این سرویس (حداکثر 2 ماه و یا با اطلاع ما) ممنوع میباشد. در صورت مشاهده این موارد، ارایه این سرویس به متقاضی متوقف میشود و متقاضی مسئول هر گونه ضرر احتمالی خواهد بود.

* پس از پایان مدت این طرح (حداکثر 2 ماه)، متقاضی میتواند سود خود را برداشت نماید.

* لازم به ذکر است که استفاده از این سرویس منوط به قبول همه شرایط بالا از طرف سرمایه گذار میباشد.

*ّ در صورت قبول شرایط بالا، فرم درخواست سمت راست را تکمیل و ارسال نمایید. ارسال مدارک درخواستی جهت بررسی درخواست متقاضی الزامی میباشد. عدم ارسال هر یک از این مدارک منجر به عدم بررسی درخواست متقاضی خواهد شد. لازم به ذکر است که تصویر اسکن شده مدارک مورد قبول میباشد و عکسهای گرفته شده با موبایل مورد بررسی قرار نخواهد گرفت.

* ارسال درخواست به معنی قبولی آن نمیباشد. بر اساس اطلاعات تکمیل شده در این فرم توسط متقاضی، طی 72 ساعت پس از دریافت درخواست (بغیر از روزهای شنبه و یکشنبه)، قبولی و یا عدم قبولی درخواست را از طریق ایمیل و واتساپ با شماره 0014165594502 به متقاضی اطلاع داده خواهد شد. در صورت عدم قبولی درخواست، درخواستهای مجدد پذیرفته نخواهد شد.

* در صورت قبول درخواست، فرم قرارداد برای متقاضی ارسال شده و به متقاضی 1 هفته جهت افتتاح و شارژ حساب زمان داده میشود (اطلاعات لازم در این زمینه به متقاضی ارایه خواهد شد). در صورتی که متقاضی طی این مدت اقدام ننماید، درخواست اولیه متقاضی (فرم تکمیل شده در این صفحه) لغو شده، و درخواستتهای مجدد متقاضی مورد قبول قرار نخواهد گرفت.

* کار روی حساب سرمایه گذار از روز دوشنبه بعد از انجام مراحل لازم شروع خواهد شد.  • {{value}}
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
کد ملی یا شماره پاسپورت را بنویسید. کد ملی یا شماره پاسپورت را کوچک‌تر از 10 حرف بنویسید. کد ملی یا شماره پاسپورت را بصورت عدد 10 رقمی و بدون خط تیره بنویسید.
شماره موبایل (WhatsApp) را بنویسید. شماره موبایل (WhatsApp) را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
آدرس پستی را بنویسید. آدرس پستی را کوچک‌تر از 1000 حرف بنویسید.
وضعیت تاهل را انتخاب کنید.
آیدی اینستاگرم را بنویسید. آیدی اینستاگرم را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
میزان تحصیلات را انتخاب کنید.
شغل را بنویسید. شغل را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
درآمد ماهیانه (تومان) را بنویسید. درآمد ماهیانه (تومان) را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
تصویر اسکن شده کارت ملی یا پاسپورت را انتخاب کنید.
تصویر اسکن شده صفحه مشخصات شناسنامه را انتخاب کنید.
تصویر اسکن شده صفحه مشخصات همسر و فرزندان را انتخاب کنید.
تصویر اسکن شده اجاره نامه محل سکونت (دارای آدرس) به نام متقاضی را انتخاب کنید.
تصویر اسکن شده فیش حقوقی یا نامه از کارفرما را انتخاب کنید.
چرا فکر میکنید دارای شرایط استفاده از این کمک بلاعوض میباشید؟ را بنویسید. چرا فکر میکنید دارای شرایط استفاده از این کمک بلاعوض میباشید؟ را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
تاریخ را بنویسید. تاریخ را کوچک‌تر از 15 حرف بنویسید. نگارش فیلد تاریخ معتبر نیست. مقدار را مانند نمونه بنویسید: 1402/03/08
انتخاب این گزینه اجباری است.

کمی صبر کنید...