قرارداد سرویس کپی تریدینگ (11 می-11 جون 2023)


شرایط استفاده از سرویس کپی تریدینگ:

* در سیستم کپی تریدینگ، سرمایه گذار شخصا تریدی انجام نداده، بلکه کنترل کامل تریدها توسط ما انجام میشود.

* مدت زمان استفاده از این سرویس 11 می-11 جون 2023 میباشد.

* اگرچه زمان شروع این قرارداد 11 می میباشد، ولی 30 روز قرارداد پس از ارسال اولین ترید روی حساب سرمایه گذار شروع میشود. اولین ترید ممکن است با 1-2 روز تاخیر روی حساب سرمایه گذار ارسال شود.

* پایان این قرارداد ساعت 11:59 شب 11 جون 2023 بوقت تورنتو (کانادا) میباشد.

* این سرویس تحت بروکر FXCC ارایه میشود.

* مقدار بهینه سود حساب سرمایه گذار معادل 15-30% مبلغ سرمایه گذاری پیش بینی میشود که ممکن است با توجه به شرایط بازار سود حساب کمتر از این مقدار باشد.

* در صورت سرمایه گذاری کمتر 30،000 دلار، 40% سود حساب متعلق به سرمایه گذار و 60% سود حساب متعلق به ما میباشد. در صورت سرمایه گذاری 30،000 تا 60،000 دلار، 50% سود حساب متعلق به سرمایه گذار و 50% سود حساب متعلق به ما میباشد. در صورت سرمایه گذاری 60،000 تا 100،000 دلار، 60% سود حساب متعلق به سرمایه گذار و 40% سود حساب متعلق به ما میباشد. 

* با توجه به اینکه ما قادر به برداشت سود ماهیانه خود از حساب سرمایه گذار نمیباشیم، معادل 10% مبلغ سرمایه گذاری (بعنوان حق الزحمه ما) علی الحساب بصورت تتر در ابتدا از سرمایه گذار دریافت میشود. بعنوان مثال اگر سرمایه گذار تمایل به سرمایه گذاری 10،000 دلاری دارید، مبلغ 1000 دلار از سرمایه گذار به عنوان کارمزد دریافت میشود و سپس سرمایه گذاری 10،000 دلار حساب خود را شارژ مینماید.

*  پس از پایان مدت قرارداد (یک ماه)، بر اساس سود حساب سرمایه گذار، مبلغ سود ما محاسبه میشود. در صورتی که سود ما کمتر از 10% مبلغ سرمایه گذاری باشد، مابه التفاوت مبلغ طی 48 ساعت به سرمایه گذار عودت داده میشود و در صورتی که سود ما بیش از 10% مبلغ سرمایه گذاری باشد، سرمایه گذار موظف است تا مابه التفاوت مبلغ را طی 48 ساعت به حساب ما واریز نماید.

* در صورتی که سود حساب سرمایه گذار در یک ماه کمتر از 5% باشد، مبلغ حق الزحمه در پایان یک ماه به سرمایه گذار عودت داده میشود.

* در این سرویس طی مدت یک ماه، ما بصورت روزانه یک یا چند معامله روی حساب سرمایه گذار انجام میدهیم که توسط سرمایه گذار قابل مشاهده میباشد. با توجه به اینکه هیچ بازار مالی بصورت 100% قابل پیشبینی نیست، بسته به شرایط بازار ممکن است که در بعضی روزها نه تنها هیچ سودی به سرمایه گذار تعلق نگیرد بلکه مجموع تریدها با ضرر همراه باشد. لذا استفاده از این سرویس منوط به قبول این موضوع توسط سرمایه گذار میباشد.

* با توجه به اینکه هیچ بازار مالی بصورت 100% قابل پیشبینی نیست، امکان ضرر روی حساب سرمایه گذار در پایان مدت زمان استفاده از این سرویس  وجود دارد. لذا استفاده از این سرویس منوط به قبول این موضوع توسط سرمایه گذار میباشد.

* درصورت ضرر حساب سرمایه گذار در پایان مدت زمان استفاده از این سرویس، تنها مبلغ حق الزحمه دریافتی به سرمایه گذار عودت داده میشود و هیچ مبلغی بابت جبران خسارت به سرمایه گذار پرداخت نخواهد شد.

* در صورتی که سرمایه گذار در طول مدت زمان استفاده از این سرویس ضرر برابر و یا بیش از 10% بالانس حساب خود را مشاهده نماید میتواند از ادامه استفاده از این سرویس انصراف داده و تنها مبلغ حق الزحمه دریافتی به سرمایه گذار عودت داده میشود.

* به منظور جلوگیری از ریسک احتمال قطعی برق و اینترنت، سرمایه گذار باید در مدت استفاده از سرویس کپی تریدینگ، یک سرویس VPS با قیمتی حدودا 500،000 تومان اجاره کرده، یک حساب Live به نام خود نزد بروکر FXCC (جهت ورود به سایت این بروکر از IP غیر از کشورهای اروپایی استفاده کنید) از طریق لینک ریفرال ما افتتاح، حساب خود را شارژ نماید. لازم به ذکر است که با توجه به نیاز به هماهنگی های این سرویس، تنها متقاضیانی که از طریق لینک ریفرال ما در این بروکر ثبت نام کنند امکان استفاده از این سرویس را دارند. پس از قبول این قرارداد از طرف سرمایه گذار، مشاوره رایگان جهت اجاره VPS، افتتاح و شارژ حساب به متقاضیان ارایه خواهد شد. 

* کنترل حساب سرمایه گذار از طریق Expert Advisor (EA) صورت میگیرد که بر روی نرم افزار متاتریدر سرور مجازی نصب خواهد شد. لذا سرمایه گذار نیاز به ارایه username و password حساب کاربری Meta trader خود به ما دارد. در نتیجه ما تنها قادر به انجام معاملات روی حساب سرمایه گذار میباشیم. لذا کنترلی بر واریز به و یا برداشت وجه از حساب سرمایه گذار نداریم.

* علاوه بر ارسال تریدها از حساب مادر (حساب ما) به حساب سرمایه گذار، انجام معاملات از طریق اتصال همزمان به سرور مجازی (VPS) توسط ما کنترل میشود. لذا درطول استفاده از این سرویس سرمایه گذار نباید وارد سرور مجازی خود شود. سرمایه گذار میتواند در این مدت، انجام معاملات را از طریق نرم افزار Meta trader نصب شده روی کامپیوتر و یا تلفن همراه شخصی خود رصد نماید.

* معاملات در 4-5 روز هفته، در بازار فارکس و طلا روی حساب سرمایه گذار انجام خواهد شد. بسته به شرایط بازار ممکن است که در بعضی روزها هیچ معامله ای روی حساب سرمایه گذار صورت نگیرد.

* به منظور مدیریت سرمایه و جلوگیری از تداخل معاملات، اعمال تغییرات حین انجام معاملات ما یا انجام معاملات دیگر روی این حساب توسط سرمایه گذار یا دیگران ممنوع میباشد و در صورت مشاهده، ارایه این سرویس به سرمایه گذار متوقف شده و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

* سرمایه گذار مسئول تمدید سرور مجازی تا پایان مدت قرارداد میباشد. در صورت قطعی سرور مجازی، ارایه این سرویس به سرمایه گذار متوقف شده و مبلغ کارمزد عودت داده نخواهد شد.

* با توجه به اینکه پایان این قرارداد ساعت 11:59 شب 11 جون 2023 میباشد، در صورتی که در پایان قرارداد، معاملات بازی روی اکانت سرمایه گذار وجود داشته باشد، تا بسته شدن این معاملات ما به کار روی حساب سرمایه گذار ادامه میدهیم و سرمایه گذار مسئول تمدید سرور مجازی میباشد.

* به منظور جلوگیری از تداخل در معاملات، واریز به یا برداشت وجه از حساب سرمایه گذار نزد بروکر توسط سرمایه گذار تا پایان استفاده از این سرویس ممنوع میباشد. در صورت مشاهده این موارد، ارایه این سرویس به سرمایه گذار متوقف شده و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

* پس از پایان مدت قرارداد، سرمایه گذار میتواند درصورت تمایل، قراردادی جدیدی با ما منعقد نماید. در صورت تمایل به تمدید سرویس، سرمایه گذار میتواند سود ماه گذشته را برداشت و یا در صورت تمایل به سرمایه خود اضافه نماید.

* پس از قبول این قرارداد از طرف سرمایه گذار، آدرس کیف پول ارز دیجیتال ما از طریق ایمیل ما (info@copytradingwithhrn.com) و پس از تایید تلفنی از طریق WhatsApp با شماره 0014165594502 برای سرمایه گذار ارسال خواهد شد و به سرمایه گذار 48 ساعت فرصت داده میشود که مبلغ حق الزحمه را بصورت تتر به آدرس کیف پول ارز دیجیتال ما واریز نماید. پس از دریافت مبلغ حق الزحمه، اطلاعات لازم در رابطه با افتتاح و شارژ حساب و همچنین اجاره VPS برای سرمایه گذار ارسال خواهد شد.

* در صورت قبول شرایط و ارسال این فرم، کار روی حساب سرمایه گذار از تاریخ 11 می شروع خواهد شد.

ّدر صورت قبول شرایط بالا، لطفا فرم درخواست سمت راست را تکمیل و ارسال نمایید. لازم به ذکر است که استفاده از این سرویس منوط به قبول همه شرایط بالا توسط سرمایه گذار میباشد.


  • {{value}}
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
کد ملی را بنویسید. کد ملی را کوچک‌تر از 10 حرف بنویسید. کد ملی را بصورت عدد 10 رقمی و بدون خط تیره بنویسید.
شماره موبایل (WhatsApp) را بنویسید. شماره موبایل (WhatsApp) را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
آدرس پستی را بنویسید. آدرس پستی را کوچک‌تر از 1000 حرف بنویسید.
مبلغ سرمایه گذاری (دلار آمریکا) را بنویسید. مبلغ سرمایه گذاری (دلار آمریکا) را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
لطفا با در دست داشتن کارت ملی خود، یک عکس با کارت ملی خود گرفته و در این قسمت آپلود نمایید. چهره و شماره ملی شما در این عکس باید واضح باشد. را انتخاب کنید.
انتخاب این گزینه اجباری است.

کمی صبر کنید...