رایگان امتحان کنید!


* این سرویس رایگان و تضمینی تنها به مناسبت سال نو شمسی ارایه میشود.


* ظرفیت پذیرش این سرویس 1000 نفر میباشد و استفاده از آن برای عموم آزاد میباشد.

* استفاده از این سرویس رایگان با سرمایه ثابت 150 دلار آمریکا تنها برای یک ماه امکان پذیر میباشد.

* در این سرویس، متقاضی میتواند به مدت 1 ماه از سرویس کپی تریدینگ ما بصورت کاملا رایگان استفاده نماید. جهت استفاده از این سرویس به موارد زیر توجه فرمایید:

* در این سرویس متقاضی مبلغ ثابت 150 دلار آمریکا سرمایه گذاری می نماید و ما در طول 1 ماه سرویس کاملا رایگان کپی تریدینگ به متقاضی ارایه میدهیم. لذا هیچ کارمزی جهت استفاده از این سرویس از متقاضی دریافت نمیشود.

* مقدار بهینه سود حساب متقاضی معادل 5-10% مبلغ سرمایه گذاری پیش بینی میشود که ممکن است با توجه به شرایط بازار سود حساب کمتر از این مقدار باشد.

* در این سرویس طی مدت 1 ماه، ما بصورت روزانه یک یا چند معامله روی حساب سرمایه گذار انجام میدهیم که توسط سرمایه گذار قابل مشاهده میباشد. با توجه به اینکه هیچ بازار مالی بصورت 100% قابل پیشبینی نیست، بسته به شرایط بازار ممکن است که در بعضی روزها نه تنها هیچ سودی به سرمایه گذار تعلق نگیرد بلکه مجموع تریدها با ضرر همراه باشد.

* بر خلاف استفاده عمومی از سرویس کپی تریدینگ که هیچ مبلغی بابت جبران خسارت به سرمایه گذاران پرداخت نمیشود، در این طرح، بازگشت اصل سرمایه متقاضی (150 دلار آمریکا) توسط ما تضمین میشود. لذا در صورت ضرر حساب سرمایه گذار پس از 1 ماه، ما ضرر متقاضی را جبران میکنیم.

* به منظور جلوگیری از ریسک احتمال قطعی برق و اینترنت، سرمایه گذار باید در مدت استفاده از سرویس کپی تریدینگ، یک سرور با قیمتی حدودا 400،000 تومان برای 1 ماه اجاره نماید. ایمیل راهنما جهت اجاره سرور مجازی از سایتهای ایرانی برای متقاضی ارسال خواهد شد.

* به منظور استفاده از این سرویس، متقاضی باید یک حساب Live به نام خود نزد بروکر FXCC (جهت ورود به سایت این بروکر از IP غیر از کشورهای اروپایی استفاده کنید) از طریق لینک ریفرال ما (بعد از عقد قرارداد اطلاعات لازم جهت افتتاح و شارژ حساب برای سرمایه گذار ارسال خواهد شد) افتتاح، و حساب خود را شارژ نمایید. لازم به ذکر است که با توجه به نیاز به هماهنگی های این سرویس، تنها متقاضیانی که از طریق لینک ریفرال ما در این بروکر ثبت نام کنند امکان استفاده از این سرویس را دارند. با توجه به امکان عدم قبولی درخواست شما جهت استفاده از این سرویس رایگان، لطفا تا دریافت ایمیل ما مبنی بر قبولی درخواست شما، از افتتاح حساب نزد بروکر خودداری نمایید.

* دلیل انتخاب بروکر FXCC رگوله بودن این بروکر، اسپرد بسیار پایین ، عدم شارژ کمیسیون بر تریدهای انجام شده، ارائه بونوس روی سرمایه به کاربران جدید و ارایه خدمات به ایرانیان (جهت ورود به سایت این بروکر از IP غیر از کشورهای اروپایی استفاده کنید) میباشد.

* کنترل حساب سرمایه گذار از طریق Expert Advisor (EA) صورت میگیرد که بر روی نرم افزار متاتریدر سرور مجازی نصب خواهد شد. لذا سرمایه گذار نیاز به ارایه username و password حساب کاربری Meta trader خود به ما دارد. در نتیجه ما تنها قادر به انجام معاملات روی حساب سرمایه گذار میباشیم. لذا کنترلی بر واریز به و یا برداشت وجه از حساب سرمایه گذار نداریم.

* متقاضی میتواند در این مدت، انجام معاملات را از طریق نرم افزار Meta trader نصب شده روی کامپیوتر و یا تلفن همراه شخصی خود رصد نماید.

* معاملات در 4-5 روز هفته، در بازار فارکس و طلا روی حساب سرمایه گذار انجام خواهد شد. بسته به شرایط بازار ممکن است که در بعضی روزها هیچ معامله ای روی حساب سرمایه گذار صورت نگیرد.

* به منظور مدیریت سرمایه و جلوگیری از تداخل معاملات، اعمال تغییرات حین انجام معاملات ما یا انجام معاملات دیگر روی این حساب توسط سرمایه گذار یا دیگران ممنوع میباشد و در صورت مشاهده، ارایه این سرویس به سرمایه گذار متوقف شده و متقاضی مسئول هر گونه ضرر احتمالی خواهد بود.

* به منظور جلوگیری از تداخل در معاملات، واریز به یا برداشت وجه از حساب سرمایه گذار نزد بروکر توسط سرمایه گذار تا پایان استفاده از این سرویس ممنوع میباشد. در صورت مشاهده این موارد، ارایه این سرویس به متقاضی متوقف میشود و متقاضی مسئول هر گونه ضرر احتمالی خواهد بود.

* پس از پایان مدت این طرح، متقاضی میتواند سود خود را برداشت نماید.

* لازم به ذکر است که استفاده از این سرویس منوط به قبول همه شرایط بالا از طرف سرمایه گذار میباشد.

*ّ در صورت قبول شرایط بالا، فرم درخواست سمت راست را تکمیل و ارسال نمایید. 

* ارسال درخواست به معنی قبولی آن نمیباشد. بر اساس اطلاعات تکمیل شده در این فرم توسط متقاضی، طی 48 ساعت پس از دریافت درخواست، قبولی و یا عدم قبولی درخواست را از طریق ایمیل (احتمال ورود ایمیل ارسالی ما به فولدر اسپم ایمیل وجود دارد) به متقاضی اطلاع داده خواهد شد. در صورت عدم قبولی درخواست، درخواستهای مجدد پذیرفته نخواهد شد.

* در صورت قبول درخواست، به متقاضی 48 ساعت جهت افتتاح و شارژ حساب زمان داده میشود (اطلاعات لازم در این زمینه به متقاضی ارایه خواهد شد). در صورتی که متقاضی طی این مدت اقدام ننماید، درخواست متقاضی (فرم تکمیل شده در این صفحه) لغو شده، و درخواستتهای مجدد متقاضی مورد قبول قرار نخواهد گرفت. 

* کار روی حساب سرمایه گذار 1-2 روز پس از افتتاح و شارژ حساب شروع خواهد شد.


  • {{value}}
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
کد ملی یا شماره پاسپورت را بنویسید. کد ملی یا شماره پاسپورت را کوچک‌تر از 10 حرف بنویسید. کد ملی یا شماره پاسپورت را بصورت عدد 10 رقمی و بدون خط تیره بنویسید.
شماره موبایل (WhatsApp) را بنویسید. شماره موبایل (WhatsApp) را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
آدرس پستی را بنویسید. آدرس پستی را کوچک‌تر از 1000 حرف بنویسید.
وضعیت تاهل را انتخاب کنید.
آیدی اینستاگرم را بنویسید. آیدی اینستاگرم را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
میزان تحصیلات را انتخاب کنید.
شغل را بنویسید. شغل را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
درآمد ماهیانه (دلار آمریکا) را بنویسید. درآمد ماهیانه (دلار آمریکا) را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
لطفا با در دست داشتن کارت ملی خود، یک عکس سلفی با کارت ملی خود گرفته و در این قسمت آپلود نمایید. چهره و شماره ملی شما در این عکس باید واضح باشد. را انتخاب کنید.

کمی صبر کنید...