فرم درخواست استفاده از سرویس رایگان و تضمینی کپی تریدینگ با مبلغ سرمایه گذاری 160 دلار آمریکا


در این سرویس، سرمایه گذار میتواند به مدت 2 ماه با مبلغ سرمایه گذاری ثابت 160 دلار آمریکا از سرویس کپی تریدینگ ما استفاده نماید. جهت استفاده از این سرویس به موارد زیر توجه فرمایید:

* تکمیل این فرم به معنای ابراز تمایل سرمایه گذاری به استفاده از این سرویس میباشد. 

* تنها تا ساعت 10 شب روز پنجشنبه (11 ژانویه 2024) جهت ثبت درخواست فرصت دارید!

* مبلغ سرمایه گذاری مبلغ ثابت 160 دلار آمریکا میباشد و امکان افزایش یا کاهش مبلغ سرمایه گذاری وجود ندارد. 

* استفاده از این سرویس تنها برای یک بار امکان پذیر میباشد و به هیچ وجه قابل تمدید نمیباشد.

* استفاده از این سرویس کاملا رایگان میباشد، لذا هیچ کارمزی جهت استفاده از این سرویس از متقاضی دریافت نمیشود.

* در سیستم کپی تریدینگ، سرمایه گذار شخصا تریدی انجام نداده، بلکه کنترل کامل تریدها توسط ما انجام میشود.

* کار روی حساب سرمایه گذار از تاریخ 22 ژانویه 2024 شروع شده و تا ساعت 5 عصر  تاریخ 22 مارچ 2024 (بوقت تورنتو) ادامه می یابد. 

* در این سرویس طی مدت 2 ماه، ما بصورت روزانه یک یا چند معامله روی حساب سرمایه گذار انجام میدهیم که توسط سرمایه گذار قابل مشاهده میباشد. با توجه به اینکه هیچ بازار مالی بصورت 100% قابل پیشبینی نیست، بسته به شرایط بازار ممکن است که در بعضی روزها نه تنها هیچ سودی به سرمایه گذار تعلق نگیرد بلکه مجموع تریدها با ضرر همراه باشد.

* با توجه به اینکه هیچ بازار مالی بصورت 100% قابل پیشبینی نیست، امکان ضرر روی حساب سرمایه گذار در پایان مدت زمان استفاده از این سرویس  وجود دارد. 

* بر خلاف استفاده عمومی از سرویس کپی تریدینگ که هیچ مبلغی بابت جبران خسارت به سرمایه گذاران پرداخت نمیشود، در این سرویس، درصورتی که تریدهای انجام شده ما در پایان مدت قرارداد موجب ضرر روی حساب سرمایه گذار شود، مبلغ ضرر بصورت کامل طی 48 ساعت به سرمایه گذار عودت داده میشود. در نتیجه در بدترین حالت، سرمایه گذار اصل 160 دلار مبلغ سرمایه گذاری را در پایان قرارداد برداشت خواهد کرد.

* این سرویس تحت بروکر FXCC ارایه میشود. لذا سرمایه گذار باید یک حساب Live به نام خود نزد بروکر FXCC (جهت ورود به سایت این بروکر از IP غیر از کشورهای اروپایی و آمریکا استفاده نمایید) از طریق لینک ریفرال ما افتتاح و حساب خود را با مبلغ ثابت 160 دلار آمریکا در یک مرحله شارژ نماید. لازم به ذکر است که با توجه به نیاز به هماهنگی های این سرویس، تنها متقاضیانی که از طریق لینک ریفرال ما در این بروکر ثبت نام کنند امکان استفاده از این سرویس را دارند. پس از ارسال این قرارداد از طرف متقاضی، ایمیلی در رابطه با افتتاح و شارژ حساب به متقاضی ارسال خواهد شد. لذا تا زمان دریافت ایمیل از طرف ما، جهت افتتاح و شارژ حساب در بروکر صبر کنید!

* دلیل انتخاب بروکر FXCC رگوله بودن این بروکر، اسپرد بسیار پایین ، عدم شارژ کمیسیون بر تریدهای انجام شده، ارائه 100% بونوس روی سرمایه در اولین پرداخت (تا سقف 2000 دلار) به کاربران جدید و ارایه خدمات به ایرانیان (جهت ورود به سایت این بروکر از IP غیر از کشورهای اروپایی استفاده کنید) میباشد. 

* این سرویس تنها به حسابهای جدید که از طریق لینک ریفرال ما در بروکر FXCC افتتاح میشوند ارایه خواهد شد.

* در صورتی که متقاضی از قبل در بروکر FXCC دارای حساب کاربری باشد، نباید مجددا از طریق لینک ریفرال ما جهت افتتاح حساب کاربری جدید برای خود اقدام نماید زیرا FXCC بعنوان Duplicate account آن را تشخیص داده و به ما اعلام میکند که مورد تایید ما نمیباشد.

* در صورتی که متقاضی از قبل در بروکر FXCC دارای حساب کاربری باشد، میتواند حساب کاربری جدیدی به نام یکی از اعضای خانواده خود افتتاح نماید و از آن حساب برای استفاده از سرویس کپی تریدینگ ما استفاده نماید.

* در حال حاضر از ارایه خدمات به مشتریان ساکن کشورهای اروپایی معذوریم. لذا این افراد میتوانند از طریق افتتاح حساب به نام یکی از بستگان خود در ایران از سرویس کپی تریدینگ ما استفاده نمایند.

* بر خلاف استفاده عمومی از سرویس کپی تریدینگ که سرمایه گذار موظف به اجاره سرور مجازی (VPS) با قیمتی حدودا 500،000 تومان در ماه میباشد، در این طرح، نیازی به این کار توسط متقاضی نبوده و حساب سرمایه گذار بر روی سرورهای مجازی ما قرار خواهد گرفت.

* کنترل حساب سرمایه گذار از طریق Expert Advisor (EA) صورت میگیرد که بر روی نرم افزار متاتریدر سرور مجازی نصب خواهد شد. لذا سرمایه گذار نیاز به ارایه username و password حساب کاربری Meta trader خود به ما دارد. در نتیجه ما تنها قادر به انجام معاملات روی حساب سرمایه گذار میباشیم. لذا کنترلی بر واریز به و یا برداشت وجه از حساب سرمایه گذار نداریم. واریز یا برداشت وجه توسط Username و Password کاربر در سایت بروکر (متفاوت از username و password حساب کاربری Meta trader) صورت میگیرد که نزد سرمایه گذار محفوظ است و در اختیار ما قرار نمیگیرد.

* سرمایه گذار میتواند در این مدت، انجام معاملات را از طریق نرم افزار Meta trader نصب شده روی کامپیوتر و یا تلفن همراه شخصی خود رصد نماید.

* معاملات در 4-5 روز هفته، در بازار فارکس روی حساب سرمایه گذار انجام خواهد شد. بسته به شرایط بازار ممکن است که در بعضی روزها هیچ معامله ای روی حساب سرمایه گذار صورت نگیرد.

* به منظور مدیریت سرمایه و جلوگیری از تداخل معاملات، اعمال تغییرات حین انجام معاملات ما یا انجام معاملات دیگر روی این حساب توسط سرمایه گذار یا دیگران ممنوع میباشد و به محض مشاهده هر گونه تخلف، ارایه این سرویس به سرمایه گذار متوقف شده و هیچ مبلغی بابت خسارت احتمالی به سرمایه گذار پرداخت نخواهد شد.

* به منظور جلوگیری از تداخل در معاملات، واریز به یا برداشت وجه از حساب سرمایه گذار نزد بروکر توسط سرمایه گذار تا پایان استفاده از این سرویس ممنوع میباشد. به محض مشاهده این موارد، ارایه این سرویس به سرمایه گذار متوقف شده و هیچ مبلغی بابت خسارت احتمالی به سرمایه گذار پرداخت نخواهد شد.

* در صورت دریافت تقاضای انصراف سرمایه گذار در طول مدت قرارداد، کلیه تریدهای باز روی اکانت متقاضی بسته شده و هیچ مبلغی بابت خسارت احتمالی به سرمایه گذار پرداخت نخواهد شد.

* با توجه به اینکه پایان این قرارداد 22 مارچ 2024 میباشد، در صورتی که در پایان قرارداد، معاملات بازی روی اکانت سرمایه گذار وجود داشته باشد، تا بسته شدن این معاملات ما به کار روی حساب سرمایه گذار ادامه میدهیم و سرمایه گذار باید تا بسته شدن معاملات و اطلاع رسانی ما صبر نماید.

* در پایان مدت قرارداد سرمایه گذار میتواند اصل سرمایه و سود خود را از بروکر برداشت نماید.

* پس از پایان مدت قرارداد، سرمایه گذار میتواند در صورت تمایل بصورت عمومی از سرویس کپی تریدینگ ما استفاده نماید. 

*ّ در صورت قبول شرایط بالا، فرم درخواست سمت راست را تکمیل و ارسال نمایید.

* پس از ارسال این قرارداد از طرف متقاضی، به متقاضی تا تاریخ 18 ژانویه 2024 جهت افتتاح و شارژ حساب زمان داده میشود. در صورتی که متقاضی طی این مدت اقدام ننماید، درخواست متقاضی (فرم تکمیل شده در این صفحه) لغو شده، و درخواستهای مجدد متقاضی مورد قبول قرار نخواهد گرفت. لازم به ذکر است که جهت افتتاح اکانت در سایت بروکر FXCC به کارت ملی (یا پاسپورت) و یک مدرک که حاوی نام و آدرس متقاضی باشد نیاز میباشد. متقاضی میتواند گزارش حساب بانکی، سند موبایل، خانه، ماشین، بیمه نامه ماشین، قبض آب و برق و تلفن که حاوی اسم و آدرس او باشد را جهت تایید آدرس به بروکر ارایه کند. کلیه مدارک باید بصورت واضح و رنگی اسکن و به بروکر ارسال شود. در صورت ناقصی و یا ناخوانا بود هر یک از مدارک، درخواست افتتاح حساب توسط بروکر پذیرفته نخواهد شد. لازم به ذکر است که نیاز به ترجمه مدارک ارسالی به بروکر نمیباشد. در صورت عدم تایید حساب کاربری متقاضی تا تاریخ 18 ژانویه 2024، سرویس 2 ماهه رایگان کپی تریدینگ به متقاضی ارایه نخواهد شد.

*ّ در صورت قبول شرایط بالا، لطفا فرم درخواست سمت راست را تکمیل و ارسال نمایید. لازم به ذکر است که استفاده از این سرویس منوط به قبول همه شرایط بالا توسط سرمایه گذار میباشد.


  • {{value}}
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
کد ملی یا شماره پاسپورت را بنویسید. کد ملی یا شماره پاسپورت را کوچک‌تر از 10 حرف بنویسید. کد ملی یا شماره پاسپورت را بصورت عدد 10 رقمی و بدون خط تیره بنویسید.
شماره موبایل (WhatsApp) را بنویسید. شماره موبایل (WhatsApp) را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
آیدی یا شماره تلگرام را بنویسید. آیدی یا شماره تلگرام را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
آدرس پستی را بنویسید. آدرس پستی را کوچک‌تر از 1000 حرف بنویسید.
شغل را بنویسید. شغل را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
تصویر اسکن شده کارت ملی یا پاسپورت را انتخاب کنید.
لطفا با در دست داشتن کارت ملی (یا پاسپورت) خود، یک عکس با کارت ملی (یا پاسپورت) خود گرفته و در این قسمت آپلود نمایید. چهره و شماره ملی (یا پاسپورت) شما در این عکس باید واضح باشد. را انتخاب کنید.
انتخاب این گزینه اجباری است.

کمی صبر کنید...