فرم درخواست استفاده رایگان از سرویس کپی تریدینگ


در این سرویس، سرمایه گذار میتواند به مدت 1 هفته با استفاده از اکانت Demo و در صورت تمایل به مدت 2 هفته با استفاده از اکانت Real بصورت کاملا رایگان از سرویس کپی تریدینگ ما استفاده نماید. 


جهت استفاده از این سرویس بمدت 1 هفته با اکانت Demo به موارد زیر توجه فرمایید:

* ارایه سرویس کپی تریدینگ به اکانت Demo تنها برای 1 هفته امکان پذیر میباشد و پس از اتمام 1 هفته، متقاضی میتواند در صورت تمایل بمدت 2 هفته با اکانت Real از سرویس کپی تریدینگ ما استفاده نماید.

* بالانس اکانت Demo مبلغ ثابت 3000 دلار آمریکا (مجازی) میباشد.

* استفاده از این سرویس کاملا رایگان میباشد، لذا هیچ کارمزی جهت استفاده از این سرویس از متقاضی دریافت نمیشود.

* در سیستم کپی تریدینگ، سرمایه گذار شخصا تریدی انجام نداده، بلکه کنترل کامل تریدها توسط ما انجام میشود.

* کار روی اکانت Demo سرمایه گذار حداکثر 48 ساعت (به غیر از شنبه و یکشنبه) پس از افتتاح اکانت و اجاره سرور مجازی شروع میشود و 5 روز کاری ادامه می یابد.

* در این سرویس، ما بصورت روزانه یک یا چند معامله روی حساب سرمایه گذار انجام میدهیم که توسط سرمایه گذار قابل مشاهده میباشد. با توجه به اینکه هیچ بازار مالی بصورت 100% قابل پیشبینی نیست، بسته به شرایط بازار ممکن است که در بعضی روزها نه تنها هیچ سودی به سرمایه گذار تعلق نگیرد بلکه مجموع تریدها با ضرر همراه باشد.

* با توجه به اینکه هیچ بازار مالی بصورت 100% قابل پیشبینی نیست، امکان ضرر روی حساب سرمایه گذار در پایان مدت زمان استفاده از این سرویس  وجود دارد. 

* این سرویس تحت بروکر FXCC ارایه میشود. لذا متقاضی باید یک حساب Demo با بالانس 3000 دلار آمریکا به نام خود نزد بروکر FXCC (جهت ورود به سایت این بروکر از IP غیر از کشورهای اروپایی و آمریکا استفاده نمایید) از طریق لینک ریفرال ما (اینجا کلیک کنید) افتتاح نماید. لازم به ذکر است که با توجه به نیاز به هماهنگی های این سرویس، تنها متقاضیانی که از طریق لینک ریفرال ما در این بروکر ثبت نام کنند امکان استفاده از این سرویس را دارند.

* دلیل انتخاب بروکر FXCC رگوله بودن این بروکر، اسپرد بسیار پایین ، عدم شارژ کمیسیون بر تریدهای انجام شده، ارائه 100% بونوس روی سرمایه در اولین پرداخت (تا سقف 2000 دلار) به کاربران جدید و ارایه خدمات به ایرانیان (جهت ورود به سایت این بروکر از IP غیر از کشورهای اروپایی استفاده کنید) میباشد. 

* این سرویس تنها به حسابهای جدید که از طریق لینک ریفرال ما در بروکر FXCC افتتاح میشوند ارایه خواهد شد.

* در صورتی که متقاضی از قبل در بروکر FXCC دارای حساب کاربری باشد، نباید مجددا از طریق لینک ریفرال ما جهت افتتاح حساب کاربری جدید برای خود اقدام نماید زیرا FXCC بعنوان Duplicate account آن را تشخیص داده و به ما اعلام میکند که مورد تایید ما نمیباشد.

* در صورتی که متقاضی از قبل در بروکر FXCC دارای حساب کاربری باشد، میتواند حساب کاربری جدیدی به نام یکی از اعضای خانواده خود افتتاح نماید و از آن حساب برای استفاده از سرویس کپی تریدینگ ما استفاده نماید.

* در حال حاضر از ارایه خدمات به مشتریان ساکن کشورهای اروپایی (غیر از انگلستان)، کانادا و آمریکا معذوریم، لذا این افراد میتوانند از طریق اعضای خانواده خود که ساکن ایران میباشند اقدام نمایند.

* به منظور جلوگیری از ریسک احتمال قطعی برق و اینترنت، سرمایه گذار باید در مدت استفاده از سرویس کپی تریدینگ، یک سرور مجازی (VPS) با قیمتی حدودا 500،000 تومان اجاره کند. پس از قبول درخواست سرمایه گذار، مشاوره رایگان جهت اجاره VPS و افتتاح حساب به متقاضی ارایه خواهد شد. 

* کنترل حساب سرمایه گذار از طریق Expert Advisor (EA) صورت میگیرد که بر روی نرم افزار متاتریدر سرور مجازی نصب خواهد شد. لذا سرمایه گذار نیاز به ارایه username و password حساب کاربری Meta trader خود به ما دارد. در نتیجه ما تنها قادر به انجام معاملات روی حساب سرمایه گذار میباشیم. لذا کنترلی بر واریز به و یا برداشت وجه از حساب سرمایه گذار نداریم. واریز یا برداشت وجه توسط Username و Password کاربر در سایت بروکر (متفاوت از username و password حساب کاربری Meta trader) صورت میگیرد که نزد سرمایه گذار محفوظ است و در اختیار ما قرار نمیگیرد.

* علاوه بر ارسال تریدها از حساب مادر (حساب ما) به حساب سرمایه گذار، انجام معاملات از طریق اتصال همزمان به سرور مجازی (VPS) توسط ما کنترل میشود. لذا درطول استفاده از این سرویس سرمایه گذار نباید وارد سرور مجازی خود شود. سرمایه گذار میتواند در این مدت، انجام معاملات را از طریق نرم افزار Meta trader نصب شده روی کامپیوتر و یا تلفن همراه شخصی خود رصد نماید.

* معاملات در 4-5 روز هفته، در بازار فارکس روی حساب سرمایه گذار انجام خواهد شد. بسته به شرایط بازار ممکن است که در بعضی روزها هیچ معامله ای روی حساب سرمایه گذار صورت نگیرد.

* به منظور مدیریت سرمایه و جلوگیری از تداخل معاملات، اعمال تغییرات حین انجام معاملات ما یا انجام معاملات دیگر روی این حساب توسط سرمایه گذار یا دیگران ممنوع میباشد و به محض مشاهده هر گونه تخلف، ارایه این سرویس به سرمایه گذار متوقف شده و هیچ مبلغی بابت خسارت احتمالی به سرمایه گذار پرداخت نخواهد شد.

* با توجه به اینکه مدت این قرارداد 1 هفته میباشد، در صورتی که در پایان قرارداد، معاملات بازی روی اکانت سرمایه گذار وجود داشته باشد، تا بسته شدن این معاملات ما به کار روی حساب سرمایه گذار ادامه میدهیم و سرمایه گذار مسئول تمدید سرور مجازی میباشد.


جهت استفاده از این سرویس بمدت 2 هفته با اکانت Real به موارد زیر توجه فرمایید:

* پس از اتمام 1 هفته استفاده از سرویس کپی تریدینگ با اکانت Demo، متقاضی میتواند در صورت تمایل بمدت 2 هفته با اکانت Real از سرویس کپی تریدینگ ما استفاده نماید.

* استفاده از این سرویس کاملا رایگان میباشد، لذا هیچ کارمزی جهت استفاده از این سرویس از متقاضی دریافت نمیشود.

* مبلغ سرمایه گذاری با اکانت Real حداقل 2000 دلار آمریکا میباشد و امکان کاهش مبلغ سرمایه گذاری وجود ندارد.

* در این سرویس طی مدت 2 هفته، ما بصورت روزانه یک یا چند معامله روی حساب سرمایه گذار انجام میدهیم که توسط سرمایه گذار قابل مشاهده میباشد. با توجه به اینکه هیچ بازار مالی بصورت 100% قابل پیشبینی نیست، بسته به شرایط بازار ممکن است که در بعضی روزها نه تنها هیچ سودی به سرمایه گذار تعلق نگیرد بلکه مجموع تریدها با ضرر همراه باشد. لذا استفاده از این سرویس منوط به قبول این موضوع توسط سرمایه گذار میباشد.

* با توجه به اینکه هیچ بازار مالی بصورت 100% قابل پیشبینی نیست، امکان ضرر روی حساب سرمایه گذار در پایان مدت زمان استفاده از این سرویس  وجود دارد. لذا استفاده از این سرویس منوط به قبول این موضوع توسط سرمایه گذار میباشد.

* درصورت ضرر حساب سرمایه گذار در پایان مدت زمان استفاده از این سرویس، هیچ مبلغی بابت جبران خسارت به سرمایه گذار پرداخت نخواهد شد.

* در صورتی که سرمایه گذار در طول مدت زمان استفاده از این سرویس ضرر برابر و یا بیش از 10% بالانس حساب خود را مشاهده نماید میتواند از ادامه استفاده از این سرویس انصراف داده و تنها مبلغ حق الزحمه دریافتی به سرمایه گذار عودت داده میشود. انصراف از سرویس باید با اطلاع قبلی به ما از طریق ارسال تیکت در اکانت کاربری توسط سرمایه گذار صورت گیرد و پس از تایید ما، سرمایه گذار میتواند جهت برداشت وجه از اکانت خود اقدام نمایید.

* به منظور جلوگیری از ریسک احتمال قطعی برق و اینترنت، سرمایه گذار باید در مدت استفاده از سرویس کپی تریدینگ، یک سرویس VPS با قیمتی حدودا 500،000 تومان اجاره کرده، یک حساب Live به نام خود نزد بروکر FXCC (جهت ورود به سایت این بروکر از IP غیر از کشورهای اروپایی استفاده کنید) از طریق لینک ریفرال ما (اینجا کلیک کنید) افتتاح، و حساب خود را شارژ نماید. لازم به ذکر است که با توجه به نیاز به هماهنگی های این سرویس، تنها متقاضیانی که از طریق لینک ریفرال ما در این بروکر ثبت نام کنند امکان استفاده از این سرویس را دارند. مشاوره رایگان جهت اجاره VPS، افتتاح و شارژ حساب به متقاضیان ارایه خواهد شد. 

* کنترل حساب سرمایه گذار از طریق Expert Advisor (EA) صورت میگیرد که بر روی نرم افزار متاتریدر سرور مجازی نصب خواهد شد. لذا سرمایه گذار نیاز به ارایه username و password حساب کاربری Meta trader خود به ما دارد. در نتیجه ما تنها قادر به انجام معاملات روی حساب سرمایه گذار میباشیم. لذا کنترلی بر واریز به و یا برداشت وجه از حساب سرمایه گذار نداریم.

* علاوه بر ارسال تریدها از حساب مادر (حساب ما) به حساب سرمایه گذار، انجام معاملات از طریق اتصال همزمان به سرور مجازی (VPS) توسط ما کنترل میشود. لذا درطول استفاده از این سرویس سرمایه گذار نباید وارد سرور مجازی خود شود. سرمایه گذار میتواند در این مدت، انجام معاملات را از طریق نرم افزار Meta trader نصب شده روی کامپیوتر و یا تلفن همراه شخصی خود رصد نماید.

* معاملات در 4-5 روز هفته، در بازار فارکس و طلا روی حساب سرمایه گذار انجام خواهد شد. بسته به شرایط بازار ممکن است که در بعضی روزها هیچ معامله ای روی حساب سرمایه گذار صورت نگیرد.

* به منظور مدیریت سرمایه و جلوگیری از تداخل معاملات، اعمال تغییرات حین انجام معاملات ما یا انجام معاملات دیگر روی این حساب توسط سرمایه گذار یا دیگران ممنوع میباشد و در صورت مشاهده، ارایه این سرویس به سرمایه گذار متوقف شده و هیچ مبلغی بابت خسارت احتمالی به سرمایه گذار پرداخت نخواهد شد.

* سرمایه گذار مسئول تمدید سرور مجازی حداقل تا پایان مدت قرارداد میباشد. در صورت قطعی سرور مجازی، ارایه این سرویس به سرمایه گذار متوقف شده و مبلغ کارمزد عودت داده نخواهد شد.

* در صورت دریافت تقاضای انصراف سرمایه گذار در طول مدت قرارداد، کلیه تریدهای باز روی اکانت متقاضی بسته شده و هیچ مبلغی بابت خسارت احتمالی به سرمایه گذار پرداخت نخواهد شد.

* با توجه به اینکه پایان این قرارداد 10 روز کاری پس از ارسال اولین ترید میباشد، در صورتی که در پایان قرارداد، معاملات بازی روی اکانت سرمایه گذار وجود داشته باشد، تا بسته شدن این معاملات ما به کار روی حساب سرمایه گذار ادامه میدهیم و سرمایه گذار مسئول تمدید سرور مجازی میباشد.

* به منظور جلوگیری از تداخل در معاملات، واریز به یا برداشت وجه از حساب سرمایه گذار نزد بروکر توسط سرمایه گذار تا پایان استفاده از این سرویس ممنوع میباشد. در صورت مشاهده این موارد، ارایه این سرویس به سرمایه گذار متوقف شده و هیچ مبلغی بابت خسارت احتمالی به سرمایه گذار پرداخت نخواهد شد.

* در پایان مدت قرارداد سرمایه گذار میتواند اصل سرمایه و سود خود را از بروکر برداشت نماید.

* پس از پایان مدت قرارداد، سرمایه گذار میتواند در صورت تمایل بصورت عمومی از سرویس کپی تریدینگ ما استفاده نماید. 

* لازم به ذکر است که جهت افتتاح اکانت Real در سایت بروکر FXCC به کارت ملی (یا پاسپورت) و یک مدرک که حاوی نام و آدرس متقاضی باشد نیاز میباشد. متقاضی میتواند سند موبایل، خانه، ماشین، بیمه نامه ماشین، قبض آب و برق و تلفن که حاوی اسم و آدرس او باشد را جهت تایید آدرس به بروکر ارایه کند. کلیه مدارک باید بصورت واضح و رنگی اسکن و به بروکر ارسال شود. در صورت ناقصی و یا ناخوانا بود هر یک از مدارک، درخواست افتتاح حساب توسط بروکر پذیرفته نخواهد شد. لازم به ذکر است که نیاز به ترجمه مدارک ارسالی به بروکر نمیباشد. در صورت عدم تایید و شارژ حساب کاربری متقاضی طی 96 ساعت پس از پایان 1 هفته استفاده از سرویس کپی تریدینگ توسط اکانت Demo، سرویس 2 هفته ای رایگان کپی تریدینگ با اکانت Real به متقاضی ارایه نخواهد شد.


ارسال درخواست:

*ّ در صورت قبول شرایط بالا، فرم درخواست سمت راست را تکمیل و ارسال نمایید. ارسال درخواست به معنی قبولی آن نمیباشد. بر اساس اطلاعات تکمیل شده در این فرم توسط متقاضی، طی 72 ساعت، قبولی و یا عدم قبولی درخواست را از طریق ایمیل (info@copytradingwithhrn.com) (احتمال ورود ایمیل ارسالی ما به فولدر اسپم ایمیل وجود دارد) به متقاضی اطلاع داده خواهد شد. 

* در صورت قبول درخواست متقاضی، به متقاضی 72 ساعت جهت افتتاح حساب Demo و اجاره سرور مجازی زمان داده میشود. در صورتی که متقاضی طی این مدت اقدام ننماید، درخواست متقاضی (فرم تکمیل شده در این صفحه) لغو شده، و درخواستهای مجدد متقاضی مورد قبول قرار نخواهد گرفت.

*ّ لازم به ذکر است که استفاده از این سرویس منوط به قبول همه شرایط بالا توسط سرمایه گذار میباشد.


  • {{value}}
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
کد ملی یا شماره پاسپورت را بنویسید. کد ملی یا شماره پاسپورت را کوچک‌تر از 10 حرف بنویسید. کد ملی یا شماره پاسپورت را بصورت عدد 10 رقمی و بدون خط تیره بنویسید.
شماره موبایل (WhatsApp) را بنویسید. شماره موبایل (WhatsApp) را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
آیدی یا شماره تلگرام را بنویسید. آیدی یا شماره تلگرام را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
آدرس پستی را بنویسید. آدرس پستی را کوچک‌تر از 1000 حرف بنویسید.
شغل را بنویسید. شغل را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
تصویر اسکن شده کارت ملی یا پاسپورت را انتخاب کنید.
لطفا با در دست داشتن کارت ملی (یا پاسپورت) خود، یک عکس با کارت ملی (یا پاسپورت) خود گرفته و در این قسمت آپلود نمایید. چهره و شماره ملی (یا پاسپورت) شما در این عکس باید واضح باشد. را انتخاب کنید.

کمی صبر کنید...